Ochrana majetku na inom než verejno-prístupnom mieste

Ochrana majetku na inom než verejno-prístupnom mieste

Odchádzate preč? Nenechávajte svoj majetok bez dozoru? Hrozba dnes číha na každom rohu a v každú hodinu. Zlodeji prázdniny nemajú. Je jedno na ako dlho odchádzate preč, ochránime Váš majetok na takú dobu ako bude treba. Nenechajte nič na náhodu a spoľahnite sa na nás.

Potrebujete zabezpečiť Vašu firmu, firemné objekty, voľné plochy, či iné pracoviská strážnou službou? Sme k dispozícií - pripravení zabezpečiť kontrolu nad vstupom do Vami požadovaného objektu a ochrániť ho pred vstupom nepovolaných osôb. Vďaka spoľahlivosti, odbornosti a spôsobilosti našich zamestnancov ochránime Váš objekt pred krádežami a vandalizmom.

Okrem ochrany majetku zvonku je potrebné ho ochrániť aj zvnútra. Vážte si svoju firmu i svojich zamestnancov a ochráňte Vašu spoločnosť proti vnútornému poškodzovaniu. Pomôžeme Vám zamedziť a vyriešiť problém s krádežami v zamestnaní, či medzi zamestnancami Vašej firmy.

Majte bezpečnosť Vašej firmy zabezpečenú na maximálnej možnej úrovni a majte ju pod dohľadom 24 hodín, 7 dní v týždni, kdekoľvek ste. Podľa Vašich individuálnych požiadaviek Vám navrhneme ten najlepší možný elektronický zabezpečovací systém a následne zabezpečíme jeho montáž.

  • ochrana objektov.
  • zabezpečenie firiem a ich objektov, voľných plôch a všetkých pracovísk strážnou službou, zabezpečujeme kontrolu vstupu do objektu, ochranu pred vstupom nepovolaných osôb do objektu, ochranu pred krádežami a vandalizmom.
  • ochrana proti vnútornému poškodzovaniu obchodných spoločností (krádeže v zamestnaní, medzi zamestnancami...).
  • navrhnutie a zabezpečenie montáže elektronických zabezpečovacích systémov.

Zabezpečujeme výjazdy v rámci celého Slovenska

Naše výjazdové vozidlá: Malacky, Zohor, Stupava, Bratislava, Senec, Pezinok