Ochrana majetku na verejno-prístupnom mieste

Ochrana majetku na verejno-prístupnom mieste

Situácia si niekedy vyžiada, že Váš majetok či vozidlo nemôžete mať neustále pod svojim dohľadom. Môžete ich však nechať pod našim dohľadom. Postaráme sa o Váš majetok aj v prípade ak si situácia vyžaduje zvýšenú pozornosť a bezpečnosť, ako aj vtedy ak odchádzate mimo Slovenska a Váš majetok by zostal bez dozoru.

Verejné podujatia (koncerty, festivaly, športové podujatia, výstavy) sú udalosťou, kedy pri veľkom množstve ľudí je riziko poškodenia Vášho majetku niekoľkonásobne vyššie. Nenechajte ho bez dozoru. Radi sa postaráme o ochranu Vášho majetku na verejných podujatiach všetkého druhu.

Mimoriadne udalosti nikto z nás neplánuje, no napriek tomu sú súčasťou nášho života. Ak sa ocitnete v nečakanej situácii a Váš majetok musí zostať na verejne prístupnom mieste, kde by mohlo dôjsť ku škode (poruchy vozidla, dopravné nehody), neváhajte a kontaktujte nás. Pomôžeme Vám pri takýchto nechcených mimoriadnych udalostiach Váš majetok ochrániť.

Na dovolenke sa venujte len oddychu, spoznávaniu nových krajín a svojim najbližším, nie obavám, či je doma všetko v poriadku. Zverte počas dovolenky ochranu Vášho majetku nám a my zabezpečíme Vaše objekty, zaistíme Vaše vozidlo z letiskového parkoviska pri odlete na dovolenku a pristavíme vozidlo po návrate.

  • ochrana majetku pri plánovaných spoločenských akciách.
  • ochrana majetku pri nečakaných mimoriadnych situáciách, kedy majetok musí zostať na verejne prístupnom mieste a mohlo by dôjsť ku škode (poruchy vozidla, dopravné nehody a pod.).
  • ochrana majetku pri dovolenkách (zabezpečenie vozidiel, objektov, zaistenie vozidla z letiskového parkoviska pri odlete na dovolenku a pristavenie vozidla pri prílete z dovolenky.
  • napojenie objektov na PCO (pult centralizovanej ochrany).

Zabezpečujeme výjazdy v rámci celého Slovenska

Naše výjazdové vozidlá: Malacky, Zohor, Stupava, Bratislava, Senec, Pezinok