Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Naše výcvikové centrum

Naša strelnica sa nachádza asi 20 km od Bratislavy, neďaleko obce Zohor a je určená pre všetkých - od tých, ktorí sa o streľbu len začínajú zaujímať až po skúsených strelcov, ktorí sa jej venujú profesionálne.

Strelnica je rozdelená na viacero častí.

50 metrová vonkajšia strelnica
100 metrová vonkajšia strelnica je vhodná aj pre nastreľovanie zbraní
300 metrová guľová strelnica
Broková strelnica - Americký trap

Na našej strelnici ponúkame možnosť vyskúšať si streľbu aj pre osoby, ktoré nevlastnia zbrojný preukaz a to pod dohľadom skúseného inštruktora.

Organizujeme povinné streľby pre SBS, policajné zbory a ozbrojené zložky, akcie pre firmy, školy streľby pre strelcov aj amatérov a tiež výcvik ochrannej streľby.

Viac info na: www.sazohor.sk

Zabezpečujeme výjazdy v rámci celého Slovenska

Naše výjazdové vozidlá: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

Hotline: 0910 858 949