PCO - Pult centrálnej ochrany

PCO - Pult centrálnej ochrany

Poskytujeme v súčasnosti servis pultu centralizovanej ochrany na úrovni tej najvyššej kvality. Záleží nám na Vašom bezpečí, preto v rámci našich služieb ponúkame možnosť napojiť Váš objekt na PCO (pult centralizovanej ochrany) a mať ho neustále pod dohľadom 24 hodín, 7 dní v týždni.

AKO TO CELÉ FUNGUJE?

Ak dôjde k tomu najhoršiemu a Váš objekt sa ocitne v ohrození, ústredňa Vášho alarmu vyšle signál na pult centralizovanej ochrany. Náš operačný pracovník vyhodnotí celú vzniknutú situáciu a podnikne všetky potrebné kroky. Kontaktuje vás s informáciou o tom, že sa vo Vašom objekte niečo deje a vyšle priamo na miesto zásahovú jednotku. Vy sami si môžete vybrať, či budete o poplachu informovaný prednostne vy alebo budeme o situácií prednostne informovať zásahovú jednotku, ktorá bude vyslaná priamo na miesto a Váš objekt skontroluje.

Samozrejme, počítame s tým, že môže nastať nečakaná situácia, kedy nastane falošný poplach. Ten môže byť spôsobený omylom alebo zadaním nesprávneho kódu alarmu zákazníkom. V takomto prípade je možné zásah okamžite a bezplatne telefonicky odvolať. Každý zákazník má k dispozícií unikátne heslo, ktoré je predmetom našej zmluvy s klientom a vďaka tomuto jedinečnému heslu komunikuje s operačným strediskom v prípade poplachu. Toto heslo pozná len zákazník a tak sa nemôže stať, aby výjazdovú jednotku odvolal páchateľ.

Po príchode na miesto, kde bol alarm spustený, zásahová jednotka okamžite dôkladne skontroluje celý objekt a výsledok kontroly objektu oznámi operačnému pracovníkovi strediska. Operačný pracovník ihneď o výsledku kontroly informuje zákazníka. V prípade, že ide o vlámanie do objektu, vandalizmus alebo iné poškodenie majetku či objektu, privolá zásahová jednotka políciu, zabezpečí ochranu Vášho objektu a následne postupuje podľa dohodnutých pravidiel a Vašich individuálnych požiadaviek. Na miesto zásahu vždy dorazia ozbrojené zásahové jednotky, ktoré sú špeciálne vyškolené a pripravené na stretnutie s možným páchateľom. Takáto zásahová jednotka dorazí na miesto v čo najkratšom možnom čase.

Výhodou pripojenia Vášho objektu na pult centralizovanej ochrany je nepretržité 24-hodinové monitorovanie, preto sa nemusíte báť, že Váš objekt zostane bez dozoru.

Nestrachujte sa už o ochranu Vášho objektu počas neprítomnosti a prenechajte to na nás.

Zabezpečujeme výjazdy v rámci celého Slovenska

Naše výjazdové vozidlá: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

Hotline: 0910 858 949