Zabezpečovacie systémy - alarmy, kamery

Po obhliadke objektu Vám navrhneme optimálne riešenie technického zabezpečenia podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Náš profesionálny prístup a nadobudnuté skúsenosti zaistia spoľahlivosť, maximálnu efektivitu a bezproblémový chod celého systému.

Alarmy - elektronický zabezpečovací systém (EZS)

Elektronické zabezpečovacie systémy (EZS) sú finančne oveľa dostupnejšie, ako si veľa ľudí myslí. Sú cenovo porovnateľné s bežnými elektrickými spotrebičmi v domácnosti, ktoré sú v dnešnej dobe úplnou samozrejmosťou. Isteže iná bude cena EZS určeného pre zabezpečenie malého panelákového bytu a iná pre zabezpečenie rozľahlej luxusnej vily. Mozgom každého EZS je ústredňa, ktorá v súlade s nastavením programu vyhodnocuje všetky signály z detektorov a ovládacích zariadení a na základe ich analýzy  rozhoduje o hlásení poplachu.

Bezdrôtové systémy
Samotná inštalácia je veľmi čistá a rýchla. Výsledný vzhľad interiéru potom nie je narušený inštalačnými lištami. Systémy sú veľmi rýchlo rozšíriteľné a dajú sa jednoducho odinštalovať.

Drôtové systémy
Výrobky sú väčšinou lacnejšie ako bezdrôtové (ak nepočítame inštalačný materiál a práca) a možné kombinovanie komponentov viacerých výrobcov v jednej inštalácii. Nie je nutné meniť batérie v detektoroch, avšak drôtový systém stráca bezdrôtovú flexibilitu.

Hybridné systémy
Kombinovaný bezdrôtovo-drôtový tzv. hybridný systém je cenovo výhodný a plne flexibilný. Tam, kde je možné káble naťahať, možno nainštalovať drôtové zabezpečovacie prvky a kde nie, bezdrôtové. Je komfortný a cenovo výhodný.

Kamery - kamerový systém (CCTV)

V súčasnosti je na trhu nepreberné množstvo technológií určených na ochranu majetku. Do tejto kategórie spadajú aj kamerové systémy, ktorými síce priamo svoj majetok neochránite, ale výrazne napomôžu pri objasňovaní totožnosti páchateľa, či k objasneniu vzniknutej situácie.

Analógové kamery sú už minulosťou

IP kamery môžu mať rôzne inteligentné funkcie ako rozpoznávanie EČV, rozpoznávanie tváre, vyhodnocovanie pohybu a pod.

Váš kamerový systém je možné napojiť na videopult s Vami nastavenými obmedzeniami.

Zabezpečujeme výjazdy v rámci celého Slovenska

Naše výjazdové vozidlá: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

Hotline: 0910 858 949