Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Ochrana priemyselných objektov a zariadení

Ochrana priemyselných objektov a zariadení

Poskytujeme širokú škálu služieb vrátane komplexnej ochranu od objektov menšej veľkosti až po rozsiahle priestory.

Priemyselné budovy obsahujú veľa budov. Môžu to byť výrobné haly, sklady alebo iné oblasti, ktoré sa používajú v priemysle. V týchto budovách je veľa cenných strojov a materiálov. Kvalitné zabezpečenie v týchto budovách je preto absolútne nevyhnutné!

Najúčinnejším spôsobom prevencie potenciálnych rizík je ochrana ktorú Vám v rámci našich služieb poskytujeme.

Priemyselné objekty sú často veľmi veľké, takže je lepšie najať skutočných odborníkov, ktorí budú mať tiež príslušnú bezpečnostnú technológiu na ich dohľad. Priemyselné budovy sú tiež často umiestnené na okraji mesta. Ak nie sú dostatočne strážené, môžu sa ľahko stať cieľom mnohých zlodejov alebo vandalov, ktorí môžu spôsobiť veľa škôd na ich činnosti. 

Preto nás neváhajte kontaktovať a radi Vám pomôžme s ochranou Vášho priemyselného objektu.

Zabezpečujeme výjazdy v rámci celého Slovenska

Naše výjazdové vozidlá: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

Hotline: 0910 858 949