Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Vypracovanie plánu ochrany objektov

Vypracovanie plánu ochrany objektov

Máte pocit, že objekt Vašej firmy, Vaša nehnuteľnosť či iná budova by mohli byť pod vyšším bezpečnostným zabezpečením? Žijeme v dobe, kedy pre nás bezpečnosť nášho majetku a nás samotných nemôže byť zanedbávaná a určite by sme ju nemali odsunúť na druhú koľaj. Je rozumné seba, svojich blízkych a majetok ochrániť a investovať do spoľahlivých elektronických bezpečnostných prostriedkov.

Technika na rozdiel od človeka môže byť v pohotovosti nepretržite. Na trhu existuje množstvo bezpečnostných prostriedkov, ktoré Vám pomôžu zaistiť maximálnu bezpečnosť objektu, eliminovať riziko neoprávnených vniknutí do objektu, krádeží, či vandalizmu. Vďaka rokom pôsobenia na slovenskom trhu vieme aké bezpečnostné prostriedky sú momentálne najefektívnejšie v boji s týmito hrozbami a vďaka spolupráce s orgánmi a organizáciami pri projektoch stratégie ochrany ich práv a záujmov, tiež vieme správne navrhnúť ten najlepší plán ochrany Vášho objektu a vypracovanie potrebných smerníc.

Naše služby sú tu pre Vás.

  • správne navrhnutie plánu ochrany Vášho objektu

Zabezpečujeme výjazdy v rámci celého Slovenska

Naše výjazdové vozidlá: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

Hotline: 0910 858 949