Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Ochrana majetku

Ochrana majetku

Situácia si niekedy vyžiada, že Váš majetok či vozidlo nemôžete mať neustále pod svojim dohľadom. Môžete ich však nechať pod našim dohľadom. Postaráme sa o Váš majetok aj v prípade ak si situácia vyžaduje zvýšenú pozornosť a bezpečnosť, ako aj vtedy ak odchádzate mimo Slovenska a Váš majetok by zostal bez dozoru.

Verejné podujatia (koncerty, festivaly, športové podujatia, výstavy) sú udalosťou, kedy pri veľkom množstve ľudí je riziko poškodenia Vášho majetku niekoľkonásobne vyššie. Nenechajte ho bez dozoru. Radi sa postaráme o ochranu Vášho majetku na verejných podujatiach všetkého druhu.

Mimoriadne udalosti nikto z nás neplánuje, no napriek tomu sú súčasťou nášho života. Ak sa ocitnete v nečakanej situácii a Váš majetok musí zostať na verejne prístupnom mieste, kde by mohlo dôjsť ku škode (poruchy vozidla, dopravné nehody), neváhajte a kontaktujte nás. Pomôžeme Vám pri takýchto nechcených mimoriadnych udalostiach Váš majetok ochrániť.

Na dovolenke sa venujte len oddychu, spoznávaniu nových krajín a svojim najbližším, nie obavám, či je doma všetko v poriadku. Zverte počas dovolenky ochranu Vášho majetku nám a my zabezpečíme Vaše objekty, zaistíme Vaše vozidlo z letiskového parkoviska pri odlete na dovolenku a pristavíme vozidlo po návrate.

  • ochrana majetku pri plánovaných spoločenských akciách.
  • ochrana majetku pri nečakaných mimoriadnych situáciách, kedy majetok musí zostať na verejne prístupnom mieste a mohlo by dôjsť ku škode (poruchy vozidla, dopravné nehody a pod.).
  • ochrana majetku pri dovolenkách (zabezpečenie vozidiel, objektov, zaistenie vozidla z letiskového parkoviska pri odlete na dovolenku a pristavenie vozidla pri prílete z dovolenky.
  • napojenie objektov na PCO (pult centralizovanej ochrany).

Odchádzate preč? Nenechávajte svoj majetok bez dozoru? Hrozba dnes číha na každom rohu a v každú hodinu. Zlodeji prázdniny nemajú. Je jedno na ako dlho odchádzate preč, ochránime Váš majetok na takú dobu ako bude treba. Nenechajte nič na náhodu a spoľahnite sa na nás.

Potrebujete zabezpečiť Vašu firmu, firemné objekty, voľné plochy, či iné pracoviská strážnou službou? Sme k dispozícií - pripravení zabezpečiť kontrolu nad vstupom do Vami požadovaného objektu a ochrániť ho pred vstupom nepovolaných osôb. Vďaka spoľahlivosti, odbornosti a spôsobilosti našich zamestnancov ochránime Váš objekt pred krádežami a vandalizmom.

Okrem ochrany majetku zvonku je potrebné ho ochrániť aj zvnútra. Vážte si svoju firmu i svojich zamestnancov a ochráňte Vašu spoločnosť proti vnútornému poškodzovaniu. Pomôžeme Vám zamedziť a vyriešiť problém s krádežami v zamestnaní, či medzi zamestnancami Vašej firmy.

Majte bezpečnosť Vašej firmy zabezpečenú na maximálnej možnej úrovni a majte ju pod dohľadom 24 hodín, 7 dní v týždni, kdekoľvek ste. Podľa Vašich individuálnych požiadaviek Vám navrhneme ten najlepší možný elektronický zabezpečovací systém a následne zabezpečíme jeho montáž.

  • ochrana objektov.
  • zabezpečenie firiem a ich objektov, voľných plôch a všetkých pracovísk strážnou službou, zabezpečujeme kontrolu vstupu do objektu, ochranu pred vstupom nepovolaných osôb do objektu, ochranu pred krádežami a vandalizmom.
  • ochrana proti vnútornému poškodzovaniu obchodných spoločností (krádeže v zamestnaní, medzi zamestnancami...).
  • navrhnutie a zabezpečenie montáže elektronických zabezpečovacích systémov.

Zabezpečujeme výjazdy v rámci celého Slovenska

Naše výjazdové vozidlá: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

Hotline: 0910 858 949