Ochrana osoby

Ochrana osoby

Žiaden človek by sa nemal cítiť v ohrození. Nástrahy a riziká číhajú na každom kroku. Preto sme tu my, aby sme ich minimalizovali a bezpečne ochránili Vás, či Vášho klienta. Sme pripravení zaistiť bezpečný sprievod a ochranu. Je jedno, či ide o dlhodobú či krátkodobú ochranu. Individuálne pristupujeme ku každému z našich klientov a sme ochotní pripraviť všetko podľa jeho požiadaviek.

Stupeň rizika je vždy rôzny, závisí od situácie, ako aj od spoločenského postavenia osoby, ktorú potrebujete ochrániť. Sme pripravení zabezpečiť všetko potrebné pre maximálnu bezpečnosť Vás, či Vášho klienta, s Vami zvoleným počtom bezpečnostných pracovníkov vybavenými vecnými, technickými a bezpečnostnými prostriedkami.

Považujeme za dôležité upozorniť, že výkon ochrany je v súlade s bezpečnostnými pravidlami a normami ochrany. Prispôsobujeme všetko tomu, aby výkon našej práce nenarúšal súkromie a pracovnú činnosť chránenej osoby.

  • zabezpečenie ochrany alebo bezpečný sprievod osôb dlhodobého či krátkodobého charakteru podľa potreby klienta.
  • podľa potreby a stupňa rizika sa ochrana zabezpečuje rôznym počtom pracovníkov a použitím potrebných ochranných pomôcok.
  • výkon ochrany je v súlade s bezpečnostnými pravidlami ochrany a vykonávaný spôsobom aby nenarúšal súkromie a pracovnú činnosť chránenej osoby.

Zabezpečujeme výjazdy v rámci celého Slovenska

Naše výjazdové vozidlá: Malacky, Zohor, Stupava, 4x Bratislava, Ružomberok, Senec, Pezinok

Hotline: 0910 858 949